News اخبار
  اخبار  
 

 

 
  مالکیت پایرونیکس  
 

 

پایرونیکس تحت مالکیت هایک ویژن قرار گرفت

پایرونیکس

شرکت Hangzhou Hikvision یک شرکت چینی است که محصولات و راه حل هایی مبتکرانه در زمینه نظارت ویدیویی ارایه می دهد و از این حیث شرکتی پیشرو به شماره می آید.

این شرکت اعلام کرد که شرکت Pyronix را اکتساب کرده است. شرکت Pyronix یک شرکت طراح و تولید کننده موفق در انگلستان می باشدکه محصولاتی در زمینه «هشدار در هنگام  نفوذ به سیستم»ارایه می دهد.

بنیانگذار Pyronix شخصی به نام خانم ژولی کنی(Julie Henny ) رئیس و مدیر اجرایی ارشد شرکت) می باشد. اومی گوید«اکتساب این شرکت Pyronix توسط شرکت دیگر فرصت بزرگی برای این شرکت، شهر روترهام و منطقه بوده است. این اتفاق سبب می شود تا سرمایه گذاری مستقیم بسیار زیادی از سوی سرمایه گذاران خارجی در کشور انگلستان صورت گیرد. شرکت Hikvision طرح های بزرگی برای رشد شرکت Pyronix و رشد مداوم آن در عرصه جهانی دارد. در طی پانزده سال اخیر، شرکت Hikvision نشان داده است که توانسته است جایگاه خود را در بازار محصولات نظارت ویدیوئی را پیدا کند . شرکت  Pyronix با هدایت شرکت Hikvision به موفقیت های زیادی در بازار جهانی دست پیدا خواهد کرد. شرکت پایرونیکس تا کنون موفقیت های فراوانی را در حوزه سیستم های هشدار دهنده اعلام سرقت در سطح جهانی کسب کرده است و با ارائه راه کار های به روز و کار آمد بخصوص در سیستم های وایرلس و تحت شبکه جایگاه مناسبی در بازار بین الملی دارد.

رئیس جدید شرکت  Pyronix  فردی به نام ژیانگ فنگ ژی  است که اخیرا به این پست منصوب شده است. او در مورد اکتساب این شرکت توسط شرکت Hikvision می گوید، «واقعا این دو شرکت در یک دوره زمانی هیجان انگیزی قراردارند، زیرا می توانند با یکدیگر همکاری نمایند.»

شرکت  Hikvision طرح هایی برای سرمایه گذاری قابل توجه در انگلستان و به ویژه در بخش تولید این کشور در اختیار دارد.

این شرکت می خواهد عملیات خود را از طریق این سرمایه گذاری ها به طور چشمگیری گسترش دهد . ما ازاینکه شرکت   Pyronix به شرکت  Hikvision  بپیوندد، با کمال میل استقبال می کنیم. ما محصولاتی برای هشدار در مورد نفوذ به شبکه تولید می کنیم. می خواهیم با معرفی این محصولات به بازرا جهانی کسب و کارمان را به شکوفایی و رشد برسانیم.» محصولات پایرونیکس همچنان در انگلستان تولید و با همان نام تجاری Pyronix عرضه میگردد که البته در مورد افزایش تولید گسترش فضاهای طراحی و تولید تصمیمات جدید اتخاذ خواهد شد.

 

 

Hikvision طرح هایی برای بکار گیری تخصص و دانش فنی  Pyronix  در زمینیه سیستم های تشخیص نفوذ در اختیار دارد تا از این طریق جایگاه پیشروی خود در بازار محصولات نظارت ویدیویی را بهبود بخشد.

سباستیان هررا(Sebastian Herrera) ،کارمند اجرایی ارشد شرکت Pyronix  می گوید، این اقدامات درآینده سبب ایجاد تحولاتی در سیستم های امنیتی خواهد شد: « دو شرکت Hikvision  و Pyronix    باترکیب دانش فنی و مهارت های خود پیشرفت های تازه و محصولات نوآورانه ای را وارد بازار خواهد کرد. آنها از این طریق     می توانند دو فن آوری امنیتی به کار رفته در نظارت ویدیوئی و تشخیص نفوذ به سیستم را بایکدیگر ترکیب نمایند.

مشخصات شرکت Pyronix

شرکتPyronix در سال1986 تاسیس شد و اکنون در 30 امین سال فعالیت خود می باشد. این شرکت آنچنان رشد کرده است که به یکی از شرکت های پیشرو در بازار محصولات هشدار نفوذ به این سیستم در انگلستان و جهان تبدیل شده است محصولات این شرکت شامل طیف متنوعی از محصولات مثل  PIR ، پنل های کنترل امنیتی و برنامه های کاربردی تلفن های هوشمند می باشد. شرکت  Pyronix  جوایز زیادی را به دلیل نوآوری در محصولات و راه حل های خود کسب کرده است و توانسته است باثبت طراحی ها و فن آوری های خود به عنوان اختراعات ، حق تولید آنها را به مدت 50سال به طور انحصاری به خود اختصاص دهد.

این شرکت در شهر روترهام در کشور انگلستان قراردارد و متشکل از بخش تولید، دفتر ریاست و محل های تحقیق و توسعه در منطقه هیلابی (Hellaby) می باشد.

مشخصات شرکت Hikvision

Hikvision شرکتی پیشرو در زمینه تامین راه حل های نظارت ویدیویی می باشد. این شرکت قویترین نیروی انسانی را در بخش تحقیق و توسعه در این صنعت دارد و از تسهیلات تولید پیشرفته خود جهت طراحی و توسعه CCTV و محصولات نظارت ویدیوئی نوآورانه بهره می برد. این محصولات و سیستم ها برای برآورده ساختن انواع نیاز های امنیتی در این شرکت طراحی و توسعه می شوند.

 

 

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک