درباره ما > درباره پایرونیکس

 

در سال 1986 بعنوان یک تولید کنندهPIR آغاز به کار نمود و هم اکنون نیز که بیست وششمین سالگرد خود را در سال 2012 پشت سرمی گذارد تبدیل به یکی از پیشگامان جهانی در صنعت سیستم های ایمنی شده است ودرزمینه برآورده ساختن در خواستهای مشتریان در سراسر جهان در طراحی وتولید پیشرفته ترین تکنولوژی های هوشمند ،برای ساخت سیستم های امنیتی که مورد نیاز آنها است پیشرو بوده است.

سری جدید تجهیزات انحصاری هشدار دهنده دارای آخرین استانداردهای اروپایی بوده وبرای مصارف صنعتی ،تجاری وخانگی مناسب می باشد.
هم اکنون مراکز مهم وحساس در بسیاری از کشورها محصولات پایرونیکس را برای حفاظت از مکانهای خود بر می گزینند.
با توجه به نوع تکنولوژی اطلاع رسانی پنل ها،امکان مدیریت آلارم ها وکنترل سیستم ها از مرکز مدیریت ،بانکها در سراسر دنیا از مشتریان ویژه پایرونیکس هستند.
این شرکت داری محصولات بسیاری زیاد می باشد ودر حال سرمایه گذاری سنگینی در زمینه تحقیق و گسترش ساخت ابداعات ونوآوری های تکنولوژیکی بوده وبه پیشرفت در زمینه صنعت تجهیزات حفاظتی ادامه می دهد.
تاکنون جوایز بسیاری به انواع محصولات این کمپانی تعلق گرفته و همواره استاندارهای جهانی را رعایت نموده است . هم اینک محصولات پایرونیکس در سطح امنیتی گرید 3و4 به بازار مصرف ارائه میگردد.
پایرونیکس از دو کارخانه درروترهام انگلستان درحومه لندن اداره میشود . دراین کارخانه ها پایرونیکس کار طراحی ،ساخت و ارسال محصولات به مشتریان درسراسر جهان را انجام می دهد.

یک کارخانه نیز متعلق به پایرونیکس در چین راه اندازی شده که قطعات برخی تجهیزات با درجه امنیتی پایین وتعداد فراوان مانند PIR    ها را در آنجا تولید می نماید اما پنل ها وکیت های اصلی تجهیزات فقط در انگلستان تولید می گردد.
کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک