محصولات > پایرونیکس - Pyronix > مانیتورینگ

مراکز مدیریت مانیتورینگ و دریافت آلارم

تحت شبکه پایرونیکس  پشتیبانی و پوشش تمامی

کنترل پنل ها ی اعلام سرقت پایرونیکس با استفاده از شبکه جهانی اینترنت

 

با این نرم افزار می توان به راحتی و بدون نیاز به سرور و یا سخت افزار های جانبی با تمامی پنل های سری PCX از هر کجای دنیا ارتباط برقرار نموده و صد ها پنل را به طور ان لاین مدیریت آلارم نمود.

در دنیای امروز در سیر تکامل و توسعه تکنولوژی های بسیار پیشرفته بستر اینترنت به عنوان یک ابزار مهم به گونهای در جهان گسترده شده است که استفاده از آن و بهره گیری از تجهیزاتی که بتوانند تحت این شبکه  عمل نمایند را اجتناب ناپذیر می نماید.

به همین جهت است که اکثر سیستم های ارتباطی و اطلاع رسانی همچون تجهیزات حفاظتی برروی این بستر متمرکز گردیده اند . در این راستا کمپانی پایرونیکس پیشگام در توسعه راه حل های امنیتی به دلیل ایجاد یک شبکه امن ، غیر قابل نفوذ و همیشه در دسترس اقدام به معرفی نرم افزار قدرتمند تجمیع و مانیتورینگ IP  سرور نموده است.

این نرم افزار به عنوان رسیور دریافت کننده کلیه آلارم ها و و قایع از پنل ها و مراکز کنترل تحت شبکه عمل می نماید.

در کشور ما نیز که سرعت فراگیری اینترنت و شبکه های ماهواره ای هر روز در حال افزایش است استفاده از سیستم های حفاظتی با خروجی دیجیتال و قابلیت دریافت IP  آدرس بهترین گزینه بوده و راه حل مناسبی جهت کاهش هزینه ، افزایش سطح امنیتی و ارتقا ء بهره وری محسوب می گردد.

برای بانکها و موسسات مالی و مجموعه های یکپارچه سازی با در جه حفاظتی بالا ، استفاده از این تکنولوژی مدرن تحت استاندارد هایEN 50131-1-5-3Grade 3Grade4 می باشد.


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک